Tasarımcılar için Peikko

Peikko Designer® 'ı kullanmaya başlayın

Daha hızlı, daha güvenli ve daha verimli tasarım yolculuğunuz ücretsiz Peikko Designer® yazılımı ile başlar. Yapılarınıza en uygun Peikko ürünlerini seçmek için yazılımı kullanın.

Dokümanları inceleyin

Teknik kılavuzlar, onaylar, sertifikalar veya diğer belgeleri mi arıyorsunuz? Başka yere bakma, hepsi burada!

Çizim ve Modelleme ile Devam Edin

Peikko Ürünleri ile tasarımınızı tamamlamak ister misiniz? Tasarımınızı tamamlamak için 2B ve 3B detaylandırma bileşenlerimizi kullanın.

Destek alın

Kendini işine adamış tasarımcı ve mühendislerden oluşan ekibimiz, Peikko ürünleriyle harika bir tasarım için ihtiyacınız olan desteği vermeye her zaman hazırdır.

Teknik İncelemeler ve Teknik Makaleler

Peikko ürün ve çözümlerinin özellikleri hakkında daha geniş bir anlayış geliştirmenize yardımcı olmak için teknik incelemeler ve teknik makaleler yayınlıyoruz. En son inceleme ve makalelerimizi yayınlarımız sayfamızda bulabilirsiniz.

Web seminerleri
Size ve tüm paydaşlarımıza Peikko'nun sunduğu ürünlerimiz, araçlarımız ve fırsatlarımızdan haberdar olmanıza yardımcı olmak için web seminerlerimizi oluşturduk.

Yaklaşan web seminerleri etkinlikler sayfamızda listelenir. Geçmiş web seminerlerimizin kayıtları peikko.com/webinars adresinde bulunabilir.

Ürün ve Tasarım Aracı Haberleri
Ürünler ve Tasarım Araçları ile ilgili güncellemelerimizi takip ederek güncel kalın.